O Nas

O Nas

Pasja i profesjonalizm zapewniają naszym zleceniodawcom usługi na najwyższym poziomie. Zakres naszej pracy to wszelkiego rodzaju fotografia i film zarówno do celów prywatnych jak i firmowych.

Specjalizujemy się w Fotografii Ślubnej i Wideofilmowaniu – jesteśmy z Wami przy najszczęśliwszych chwilach Waszego życia i chcemy pokazać te momenty i utrwalić je w pamięci , to jest Idea Fotografii . Jesteśmy zgranym zespołem osób dla których fotografia i  film jest pasją i zawodem  , zależy nam na Waszym zadowoleniu i dokładamy wszelkich starań aby ten dzień był idealny a Album lub Film pełen pięknych ujęć . Zaufało nam już wiele Par z różnych terenów Polski południowej .

W studio w Dobczycach przy ul.Kilińskiego 5 wykonujemy zdjęcia użytkowe , dowodowe , paszportowe , dyplomowe itp , Sesje Rodzinne i Dziecięce w studio i plenerze , odbitki cyfrowe , fotografia na płótnie , reprodukcje , skany oraz wszystko co związane z fotografią .

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w każdym zakresie gwarantujemy profesjonalne podejście w celu uzyskaniu najwyższej jakości

 

mmStudio działa od 2000 roku (do 2015 roku pod nazwą Studio Fotos).