O Nas

O Nas

Pasja i profesjonalizm zapewniają naszym zleceniodawcom usługi na najwyższym poziomie. Zakres naszej pracy to wszelkiego rodzaju fotografia i film zarówno do celów prywatnych jak i firmowych.

Specjalizujemy się w Fotografii Ślubnej i Wideofilmowaniu – jesteśmy z Wami przy najszczęśliwszych chwilach Waszego życia i chcemy pokazać te momenty i utrwalić je w pamięci , to jest Idea Fotografii . Jesteśmy zgranym zespołem osób dla których fotografia i  film jest pasją i zawodem  , zależy nam na Waszym zadowoleniu i dokładamy wszelkich starań aby ten dzień był idealny a Album lub Film pełen pięknych ujęć . Zaufało nam już wiele Par z różnych terenów Polski południowej od Dobczyc po Myślenice , Wieliczkę , Kraków , Bochnie Mszanę Dolną , Limanową , Szczawnicę , Wadowice oraz inne bardziej odległe miejscowości  dla których realizowaliśmy te prace o czym świadczy galeria dostępna na  stronie .

Kolejne nasze pole działania to Fotografia Katalogowa oraz Produktowa , Spacery Wirtualne , realizację stron i sklepów www , projektowanie znaków graficznych i Logo oraz wszelkiego rodzaju wizualizacji .

Wykonujemy zdjęcia użytkowe , dowodowe , paszportowe , dyplomowe itp , Sesje Rodzinne i Dziecięce w studio i plenerze , odbitki cyfrowe , fotografia na płótnie , reprodukcje , skany oraz wszystko co związane z fotografią .

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w każdym zakresie gwarantujemy profesjonalne podejście w celu uzyskaniu najwyższej jakości

 

mmStudio działa od 2000 roku (do 2015 roku pod nazwą Studio Fotos).